• Kohokirjaimet ja logot (3D)

    Mainoskirjainten valmistus

Mainos

Kohokirjaimet ja logot (3D)

Sisustuskirjaimet, irtokirjaimet, mainoskirjaimet

 

Kohokirjaimet ja logot valmistetaan kestävästä materiaalista, kuten -styroksi, akryyli tai PVC jne. Kirjaimille voi tehdä myös väliholkki, joilla ne saadaan “irti” seinästä tai asentaa kaksipuolisella teipillä. Kohokirjaimet voit tilata useilla eri paksuuksilla. Maalattuna tai teipattuna.

 

Teemme irtokirjaimet näistä materiaaleista:

 

  • metalli
  • styroxi (akryylipinnoitteella)
  • vaahto-PVC
  • puu
  • akryyli
  • polycarbonaatti

Jos valmista tiedostoa ei ole saatavilla tai sinulla ei ole tiedostojen valmistamiseen tarvittavia ohjelmia, voimme suunnitella Kohokirjaimet ja logot (3D) alusta loppuun saakka.

BRÄNDÄYS

Yritystyylin suunnittelu

 

Liiketoimintanne on kasvava ja kehittyvä, mutta teiltä ehkä puuttuu yritystyyliä?

 

ONKIN AIKA TEHDÄ ASIALLE JOTAKIN.

 

Ensivaikutelma brändistä syntyy yritystyylin perusteella, tyyli auttaa erottautumaan kilpailijoista ja nostaa yrityksenne statusta kuluttajien silmissä.

 

KAIKKI BRÄNDIT TARVITSEVAT YRITYSTYYLIÄ!

Painokelpoinen tiedosto

 

Aineiston voi toimittaa meille sähköpostilla, mieluiten pdf-tiedostona, mutta muutkin tiedostomuodot käyvät. Värit cmyk tai rgb. Muistathan leikkausvarat.

Töitämme